Jako malé děti. Prezident předvedl chování, kterým zaskočil novináře

Zahraniční 02. května 2017 | 04:52 — Ilona Cílková
Novináři ve Spojených státech mají zase o čem psát. Na paškál si vzali opět Donalda Trumpa a jeho rozhovor s novinářem CNN.
Donald Trump nemá stejně jako prezident Zeman novináře příliš v lásce / Shutterstock

Prezident USA Donald Trump během rozhovoru s novinářem CBS Johnem Dickersonem nedokázal odpovědět na jeho otázky. Jak uvádí CNN, naznačil mu, aby z jeho pracovny odešel.

Novinář se opakovaně snažil zjistit, na základě jakých důkazů se Trump domnívá, že ho bývalý prezident Barack Obama nechal odposlouchávat. „Ptám se vás na to, aby se nešířily lživé zprávy. Chci to slyšet od prezidenta Trumpa," naléhal novinář.

„Nemusíte se mě na to ptát, nemusíte se mě na to ptát," opakoval se americký prezident. Na otázku proč, odpověděl: „Já mám své názory, vy můžete mít své vlastní." Novinář však trval na svém. „Chci znát vaše názory. Jste prezidentem Spojených států," řekl již značně podrážděný Trumpovi. „To by stačilo. Děkuji. Děkuji vám velmi pěkně," ukončil Trump rozhovor.

Interview se mělo týkat prvních sto dní vlády nového amerického prezidenta. Ten však po sérii otázek o údajném odposlechu přerušil s Dickersonem dialog, vstal a posadil se za svůj pracovní stůl.

Novinář se po rozhovoru vyjádřil, že prezident mu chtěl svým gestem zřejmě naznačit, aby odešel z jeho pracovny sám, v opačném případě by ho odtud pravděpodobně vyhodili.

Tak vida jak je pan novinář bystrý. Hned mu to došlo.

Komentáře
Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Partizánský kousek jedné americké společnosti. Do vesmíru dostala první nelegální družice v historii

Nechejte rozkvést skořápky vajec a kochejte se nádhernou...

Neseďte za kamny, vaše zahradní nástroje volají po...

Chcete si pořídit psa z útulku? Máme pro vás tipy, jak si co...

Vytvořte si nový jídelní servis. Potřebujete k tomu pouze...

Úžasný způsob impregnace bot, kterým neprojde jediná kapka...

Vytvořte si z žebrového radiátoru umělecké dílo