Pochybnosti kolem koronaviru. Politik odpálil mediální bombu

Domácí 13. června 2020 | 06:51 — Ilona Cílková
Italský poslanec Vittorio Sgarbi zpochybnil pravdivost vládou uváděného počtu obětí na koronavirus a obvinil ji ze lži. Italské ministerstvo zdravotnictví zveřejnilo šokující statistiku, podle které přes 25 tisíc Italů zemřelo na koronavirus. Ve skutečnosti zemřeli na jiné smrtelné nemoci a na vrub epidemii lze přičíst 925 lidí. A ani to není stoprocentně jisté.
Další 3 fotografie v galerii
Počet mrtvých na COVID-19 není tak vysoký, jak uvádí statistiky / Pixabay

„Nemluvme o 25 tisících mrtvých. Není to pravda. Neužívejte smrti k rétorice terorismu. Data z Italského institutu veřejného zdraví říkají, že 96,3 % lidí zemřelo na jiné patologie. To jsou přesná čísla. Musíme se spojit proti diktatuře. Musíme se spojit ve jménu pravdy. Lhali nám, že tento virus je něco víc než chřipka. “

„Sjednoťme se v boji proti pokrytectví, podvodu a falešným údajům, kterými terorizujete italské občany. Těch 25 tisíc lidí zemřelo na rakovinu, na srdeční zástavu a na jiné patologie. Neponižujme tuto zemi! Těch 25 tisíc lidí nezemřelo na koronavirus. To není pravda. Je to způsob, jak terorizovat Itálii a zavést diktaturu bez souhlasu,” uvedl poslanec Sgarbi ve svém emotivním projevu.

Ze statistiky ministerstva zdravotnictví vyplývá, že v celé Itálii, na základě informací z patologických nálezů a pitevních zpráv, zemřelo na Covid-19 jen kolem tisícovky lidí. Zbytek z onoho obrovského oficiálního čísla obětí zemřel z jiných důvodů, jako jsou infarkty, mrtvice, záněty střev, leukémie a další nemoci, které nemají naprosto žádnou souvislost s koronavirem.

Statistika tak potvrdila spekulaci, že italské nemocnice veškeré své zemřelé pacienty nálepkují jako zemřelé na Covid-19, protože na každého zemřelého pacienta na Covid-19 získávají od italské vlády dotace z krizového fondu a další příspěvky. Pokud patologie určí, že smrt byla způsobena rakovinou, anebo mozkovou mrtvicí, potom to nelze zpochybnit a říct, že to byl Covid-19, který způsobil smrt.

Institut národního zdraví, čerpá data z pitevních nálezů nemocnic, nikoliv z databáze státu o počtu nakažených koronavirem.

Podle poslance se opět prokazuje, proč jsou všechny nemocnice v Evropě prázdné, ač by měly být čekárny a chodby zavaleny ležícími a umírajícími obětmi koronaviru, jak jsme viděli na videích z Číny v lednu a v únoru tohoto roku. Důvodem je podle něj to, že byla virová nákaza zneužita jen jako politický nástroj k posílení stability chřadnoucích vlád a garnitur v Evropě.

Německá kancléřka Merkelová, která se před pandemií čelila klesající velké popularitě, je nyní v Německu nejpopulárnějším politikem, když jí popularita stoupla o 11 procentních bodů na 64 procent. Totéž platí o italském premiérovi Contim, či francouzskému prezidentovi Macronovi. 

S tím jde v ruku v ruce plán na prosazení bezhotovostní společnosti. Kvůli pandemii se lidé bojí platit s hotovými penězi, aby se z nich nenakazili. Hotové peníze nelze stopovat, hotové peníze nemůže zablokovat exekutor, obstavit banka. Hotovost je zkrátka mimo kontrolu a tedy nástrojem svobody. Dobrovolně by na to lidé nikdy nepřistoupili, proto bylo nutno vytvořit situaci, kdy to budou sami chtít.

Podobně je to i s “chytrou karanténou”, kde vás sledují 24 na monitoru 24 hodin denně, protože jste podezřelí z infikace. Monitorují se transakce vašich nákupů, záznam hovorů či sms a nakonec se ozve zabušení na dveře: “Pojďte s námi, jste podezřelý z infikace”.

Vypadá to, že po skončení epidemie bude svět monitorovaný víc než předtím a ještě k tomu legálně a navíc – protože si to bude většina lidí, zpitomnělých médii, přát – v zájmu zdraví. Co si o koronaviru myslí přední česká bioložka Soňa Peková?

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Jedinečná místa, která byste rozhodně neměli vynechat při návštěvě Maďarska

Jedinečná místa, která byste rozhodně neměli vynechat při...

Tyrolské parky: Tip pro aktivní cestovatele, kteří milují...

Navštivte dokonalý svět uprostřed Atlantiku. Pro Evropana...

Dovolená s nádechem nostalgie. Úchvatné pobřeží a...

Skvělý tip na aktivní dovolenou. Turistický ráj máme...

Skvělý tip na víkend s dětmi. Projděte se jedinečným...

Zavřít reklamu