Jako malé děti. Prezident předvedl chování, kterým zaskočil novináře

Zahraniční 02. května 2017 | 04:52 — Ilona Cílková
Novináři ve Spojených státech mají zase o čem psát. Na paškál si vzali opět Donalda Trumpa a jeho rozhovor s novinářem CNN.
Donald Trump nemá stejně jako prezident Zeman novináře příliš v lásce / Shutterstock

Prezident USA Donald Trump během rozhovoru s novinářem CBS Johnem Dickersonem nedokázal odpovědět na jeho otázky. Jak uvádí CNN, naznačil mu, aby z jeho pracovny odešel.

Novinář se opakovaně snažil zjistit, na základě jakých důkazů se Trump domnívá, že ho bývalý prezident Barack Obama nechal odposlouchávat. „Ptám se vás na to, aby se nešířily lživé zprávy. Chci to slyšet od prezidenta Trumpa," naléhal novinář.

„Nemusíte se mě na to ptát, nemusíte se mě na to ptát," opakoval se americký prezident. Na otázku proč, odpověděl: „Já mám své názory, vy můžete mít své vlastní." Novinář však trval na svém. „Chci znát vaše názory. Jste prezidentem Spojených států," řekl již značně podrážděný Trumpovi. „To by stačilo. Děkuji. Děkuji vám velmi pěkně," ukončil Trump rozhovor.

Interview se mělo týkat prvních sto dní vlády nového amerického prezidenta. Ten však po sérii otázek o údajném odposlechu přerušil s Dickersonem dialog, vstal a posadil se za svůj pracovní stůl.

Novinář se po rozhovoru vyjádřil, že prezident mu chtěl svým gestem zřejmě naznačit, aby odešel z jeho pracovny sám, v opačném případě by ho odtud pravděpodobně vyhodili.

Tak vida jak je pan novinář bystrý. Hned mu to došlo.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Francouzský farmář na svém pozemku objevil něco velmi vzácného. Léta to ukrýval před veřejností

Chybí vám miska na party? Vyrobte si ji z konfet nebo...

Úžasné podtácky pod vaše skleničky vás nadchnou. Jsou z...

Ještě jste neořezali své ovocné stromy? Je nejvyšší čas!

Co se starými legínami? Upleťte si z nich polštář

Šlápli jste vedle s melounem? Známe triky, jak si vybrat ten...

Milujete rajčata? Uchovejte si z nich semínka na příští...